kontakt
Jacht24 Giżycko
Bogaczewo 20A
11-500 Giżycko

tel.: 087/7352099
tel.: 089/6752180
tel.kom.: 667766722

e-mail:
www.jacht24.pl
www.bogaczewo.na-mazurach.pl
Skype: Skype
 dojazd do portu
Bogaczewo
Bogaczewo
Jezioro Boczne


Shine 30 - Vis a vis
 
Jacht Shine 30 jest komfortowym przestronnym jachtem dla 10 osób o sportowej charakterystyce, z trzema oddzielnymi kabinami, sprawiający, że żeglowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Łatwy w prowadzeniu, bezpieczny, wyposażony w telewizor z DVD (DVB-T), ster strumeniowy, koło sterowe, głębokościomierz, busolę, Lazy Jack, Rolfok i oczywiście patent do kładzenia masztu. Ciekawym i przydatnym elementem dodatkowego wyposażenia jest szprycbuda, która chroni zejściówkę przed deszczem i słońcem, oraz pozwala zachować czystośc na jachcie.
Kambuz wyposażony w lodówkę, umywalkę, dwupalnikową kuchenkę, ujęcie pitnej i zaburtowej wody zasilanej pompą ciśnieniową, dodatkowo radio, stolik w kokpicie, WC chemiczne, oraz bezpieczne ogrzewanie (diesel).
Jacht jest wyposażony w instalację elektryczną odpowiednio zabezpieczoną oraz prostownik wysokiej klasy ładujące 3 obwody akumulatorów żelowych, główny 170 Ah, rezerwowy 85 Ah i steru strumieniowego 170 Ah. Dodatkowo na jachcie znajduje się przetwornica 12V/230V z automatycznym przełączaniem zasilania zewnętrznego 230V. Shine 30 napędzana jest silnikiem zaburtowym o mocy 20 KM (Honda), duża moc jest przydatna przy manewrowaniu, a dodatkowo daje sporą prędkośc jednostce. Silnik jest zamontowany w studni i zabezpieczony osłoną. Mimo sporych rozmiarów, jest bardzo zwrotny i wygodny w prowadzeniu i manewrowaniu. W sytuacji gdy jacht porusza się z bardzo małą prędkością lub stoi w miejscu, Shine 30 została wyposażona w wydajny ster strumieniowy (Vetus). Jacht jest bogato wyposażony w osprzęt wysokiej klasy. Lodówka jest bezpieczna, zasilana tylko energią elektryczną!
Shine 30 to wyjątkowy jacht nowej linii, jakich na Mazurach niewiele. W tym jachcie poczujesz satysfakcję!
Wyposażenie jachtu
  • Ster strumieniowy, szprycbuda, głębokościomierz, TV DVD , Radio, Ogrzewanie,

Rabaty
  • Promocja!!! rabat 12% na wszystkie jachty

Dopłaty
  • 30-50% krótkie terminy

W cenie czarteru
  • 5l paliwa , butla gazowa 2kg

Rezerwacja
  • Rezerwacji można dokonać ze strony internetowej www.jacht24.pl, wypełniając formularz rezerwacji


 Dane techniczne:
Długość kadłuba 890 cm
Szerokość maks. 305 cm
Zanurzenie min. 50 cm
Zanurzenie maks. 170 cm
Wysokość masztu 11 m
Liczba koi 10
Maks. liczba załogi 10
Min. liczba załogi 3
Ożaglowanie łącznie 47 m2
Wys. w kabinie 190 cm
Typ miecza obrotowy
Typ steru głębinowy + koło
 
Dane indywidualne:
WC kabina, wc chem.
Silnik rodzaj w studzience
Wyposażenie dodatkowe: bramka do kladzenia masztu, sztywny sztag, roll fok, lazzy jack, instalacja wody pitnej, instalacja wody zaburtowej, prysznic w kokpicie, radio, CD, mp3, TV, DVD, lodówka, ogrzewanie, instalacja 230 V, oświetlenie kokpitu, ster strumieniowy, echosonda
 
 masz pytania?
 napisz do nasWszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2005-2009 BDG ACME.